Поки українські бійці витирають берці об російський прапор на Курщині, на окупованому лівому березі Херсонської області колаборанти готуються до святкування його дня (22 серпня). І роблять це, застосовуючи, як самі вказують, «креативні» ідеї.
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/2-29.jpg)
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/3-25.jpg)
Якщо у Кам’янці і Федорівці Каховського «муніципального округу» комунальники просто навішали нових триколорів («щоб державні символи нашої країни постали перед односельцями у належному вигляді до майбутнього свята», – написали колаборанти), то окупаційна «Надднепрянская правда» вигадала до цього дня конкурс віршів, а окупаційна адміністрація Новокаховського «округу» – конкурс малюнків.
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/4-23.jpg)
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/5-15.jpg)
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/6-12.jpg)
Тим часом в окупаційній Нижньоторгаївській сільській бібліотеці Нижньосірогозького «муніципального округу», як пише окупаційна адміністрація, «відбувся захоплюючий захід під назвою «Наш державний прапор».
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/7-7.jpg)
Бібліотекар змушувала дітей відповідати на «захоплюючі питання», а після вони «обговорювали різноманітні аспекти нашого триколора». Які там у прапора держави-агресора «аспекти», колаборанти не вказали, а «захоплюючими» запитаннями були: що означає кожна з трьох смуг на ньому.
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/8-5.jpg)
У Верхніх Сірогозах того ж «округу» в окупаційній бібліотеці дітям просто включили ноутбук, на екрані якого транслювали картинки з символікою РФ.
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/9-5.jpg)
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2024/08/10-5.jpg)
А в окупаційному територіальному фонді обов’язкового медичного страхування Херсонської області до дня державного прапора Росії провели змагання з шахів, участь у яких брали «аж» 8 учасників… «Туга величезна, яка не знає кордонів», – писав колись Антон Чехов. До такого «святкування» ці слова якнайкраще підходять. Борис ВИНОГРАДОВ.