Жертвою шахрая став житель Великої Олександрівки. Йому зателефонував нібито менеджер банку і повідомив про проблеми з карткою, яку треба захистити від стороннього втручання. Співрозмовник запропонував на певний час переказати гроші на новий рахунок. Після цих дій заявник втратив 14 000 гривень.
За такою ж схемою втратив свої заощадження житель Херсона. Зателефонувавши заявнику, невідомий представився начальником служби безпеки банку та шахрайським шляхом заволодів 11 000 гривень.
Жертвою шахраїв стала й 59-річна жителька одного з населених пунктів Херсонщини. Жінці надійшло повідомлення з соціальної мережі про отримання грошової допомоги в мобільному додатку одного з банків. Перейшовши за посиланням, заявниця авторизувалась у “мобільному додатку банку”, після чого з її рахунку зникли 16 470 гривень.
За усіма фактами поліція відкрила провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Поліція нагадує: ніколи не переходьте за неперевіреними посиланнями, а беріть інформацію щодо фінансових виплат лише з офіційних джерел.
Пам’ятайте: працівник банк ніколи не буде запитувати і не має права дізнаватися PIN-код до вашої платіжної картки, тризначний номер на звороті картки, коди підтверджень платежів або паролі до інтернет-банкінгу. Якщо вам телефонує нібито банківський працівник із такими питаннями – це шахрай! Негайно припиніть розмову і звертайтеся до поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *