Боксери з Херсона здобули нагороди на турнірі в Одесі

В Одесі відбувся відкритий турнір з боксу “Гарт Нації”.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів різних вікових груп із Одеської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької, Рівненської, Полтавської та Вінницької областей.

Херсонську громаду на турнірі представила команда Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 – 9 спортсменів під керівництвом Володимира Чорного.

За результатами турніру херсонські спортсмени вибороли 2 перших, 2 других та 5 третіх місць:
1 місце — Матвій Довнарь, Олег Коваленко;
2 місце — Якуб Музафаров, Ілля Гаджилов;
3 місце — Ярослав Гузєєв, Максим Литвиненко, Данило Степанов, Євген Валюшко, Андрій Юрченко.

фото: Херсонська МВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху