Метальники з Херсонщини стали призерами всеукраїнських змагань

В Умані завершився III етап Кубка України з легкоатлетичних метань, у межах якого відбулись Всеукраїнські змагання на призи О. Крикуна.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Змагання об’єднали найсильніших спортсменів країни. Серед них були й вихованці Херсонської школи вищої спортивної майстерності.

За результатами змагань Микита Брагінець з результатом 60.68 м став другим серед чоловіків.

Наталія Овчинкіна з результатом 51.59 м здобула «срібло» серед жінок у віковій категорії «молодь».

Успіх метальників забезпечили систематичні тренування під керівництвом Ірини Новожилової та Геннадія Зуєва.

фото: з фейсбук-сторінки Херсонської ОВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху