У громаді на Херсонщині з’явився новий автомобіль екстреної допомоги

В автопарку Високопільської громади на правобережжі Херсонщини з’явилася нова карета швидкої медичної допомоги. Про це повідомили в Херсонській обласній військовій адміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Спеціалізований автомобіль громаді передала Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Новий спецтранспорт дозволить фахівцям мобільної бригади оперативніше реагувати на виклики та надавати необхідну медичну допомогу мешканцям, зокрема у віддалених населених пунктах громади.

У Херсонській ОВА зазначають, що поповнення автопарку медичної служби є важливим кроком для покращення доступності екстреної допомоги в умовах воєнного стану та складної безпекової ситуації в регіоні.

Раніше повідомлялося, що дві прифронтові громади Херсонщини — Тягинська та Бериславська — отримали броньовані автомобілі, які використовуватимуть для евакуації цивільних із небезпечних населених пунктів.

Ірина Собко,
Фото: ХОВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху