Волонтери евакуювали двох людей з Бериславщини

У Бериславському районі напередодні виникла потреба в перевезені місцевих жителів, які опинилися у складних життєвих обставинах. Завдяки підтримці волонтерів благодійного фонду «Схід SOS» вдалося транспортувати двох людей у місця, де їм буде надана необхідна допомога.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Зокрема, 62-річну жительку Пригір’я Кочубеївської громади доправлено до міста Кривий Ріг. Там жінка отримає необхідну допомогу.


Також евакуйовано 63-річного чоловіка з с. Саблуківка Милівської громади. Після складного лікування в медичному закладі Нововоронцовки, пов’язаного з ампутацією обох нижніх кінцівок, його доставлено до м. Дніпро для проходження реабілітації та отримання спеціалізованої медичної допомоги.
Про це повідомила Бериславська РВА.

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху