рашисти обстрілюють Таврійськ, щоб не видавати пенсії

Поки у Василівці, Чорнянці (на фото), Костогризовому та інших селах Каховського району окупанти видавали пенсіонерам жалюгідні подачки, які вони називають пенсіями, у Таврійську це робити перестали. Окупаційна адміністрація і пояснення знайшла: «город находится под плотным миномётным обстрелом со стороны укронацистов».

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Мовляв, прилітає виключно у район адміністрації, де мали б видавати гроші. Тому, «из-за прямой угрозы жизням десятков жителей города, которые пришли за деньгами, их выдача приостановлена».

А ще кажуть, двох зайців не впіймати. Он, рашисти і українців обстрілами знищують, і обіцяні їм гроші собі у кишені кладуть.

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху