Команда херсонської «екстренки» виступила на Чемпіонаті України

Команда херсонської «екстренки» гідно виступила на XII Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

У «Вінницькому медичному ралі – 2026» за першість змагались 29 найкращих бригад із різних регіонів України, а також із Польщі та Литви.

Упродовж двох днів фахівці відпрацьовували складні алгоритми порятунку у змодельованих ситуаціях. Сценарії були максимально наближені до реальності й включали ліквідацію наслідків ДТП з великою кількістю травмованих, роботу з політравмами та проведення серцево-легеневої реанімації.

Також до суддівського корпусу змагань долучилась керівниця навчально-тренувального центру херсонської «екстренки» Олена Максименко. Як помічниця судді та сертифікована інструкторка, вона оцінювала нетехнічні навички команд, зокрема лідерство та антистресову комунікацію.

За підсумками загального заліку херсонська бригада посіла 19 місце серед усіх учасників.

Водночас в одному з найскладніших етапів медики Херсонщини показали найкращий результат і вибороли перше місце. Як нагороду, команда отримала сучасний портативний ультразвуковий апарат Butterfly.

фото: Херсонська ОВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху