В Азербайджані відбулись традиційні змагання з веслування на байдарках і каное на Кубок Президента, присвячені пам’яті Гейдара Алієва.
За нагороди змагались 15 команд з різних країн Європи. Україну представляли троє спортсменів, серед яких – вихованець Херсонської школи вищої спортивної майстерності Іван Корман.
Спортсмен виборов два «срібла» у каное-одиночці на дистанції 200 м та 1000 м.
Успіхи з вихованцем розділили заслужені тренери України Олександр Колибельніков та Максим Прокопенко.
фото: оприлюднила Херсонська ОВА



