Веслувальник з Херсонщини здобув два “срібла” на європейських змаганнях

В Азербайджані відбулись традиційні змагання з веслування на байдарках і каное на Кубок Президента, присвячені пам’яті Гейдара Алієва.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

За нагороди змагались 15 команд з різних країн Європи. Україну представляли троє спортсменів, серед яких – вихованець Херсонської школи вищої спортивної майстерності Іван Корман.

Спортсмен виборов два «срібла» у каное-одиночці на дистанції 200 м та 1000 м.

Успіхи з вихованцем розділили заслужені тренери України Олександр Колибельніков та Максим Прокопенко.

фото: оприлюднила Херсонська ОВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху