Херсонська освітянка працювала у псевдоуніверситеті окупантів

Забезпечувала впровадження стандартів освіти рф — судитимуть жительку Херсона.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Ювенальні прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Херсона за фактом колабораційної діяльності — впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладі освіти (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, наприкінці серпня 2022 року, коли Херсон перебував під тимчасовою окупацією, обвинувачена — фахівчиня з багаторічним досвідом роботи у сфері вищої освіти — погодилась на співпрацю з окупаційною адміністрацією. Розуміючи контекст повномасштабної агресії рф та її наслідки для держави, вона обрала шлях роботи в інтересах держави-агресора.

На базі захопленого майнового комплексу українського університету окупаційна влада створила псевдозаклад вищої освіти «ХТУ». Саме там жінка обійняла посаду так званого «доцента» кафедри та фактично організовувала її роботу.

Обвинувачена впроваджувала освітні програми, змінювала зміст навчання та спрямовувала його відповідно до ідеології держави-агресора. Викладала студентам дисципліну «введение в профессиональную деятельность», контролювала відвідування занять, виконувала функції куратора та фактично забезпечувала навчальну систему, побудовану за стандартами рф.

Досудове розслідування здійснювалось ГУНП в Херсонській області.

фото: Херсонська обласна прокуратура

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху