Музикант з Херсонщини виграв міжнародний конкурс

Саксофоніст з Херсонщини здобув найвищу нагороду на міжнародному конкурсі в Італії.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Півфінал та фінал Міжнародного музичного конкурсу «GM NEXT» відбулись у Римі. За першість змагались найкращі молоді музиканти з різних країн.

Представник Генічеської громади Сінезій Горбовський отримав від журі максимальні 100 балів. Музиканта нагородили золотим дипломом.

Переможець також отримав грант на проведення сольного концерту у Брюсселі у музичному сезоні 2026-2027 років.

фото: оприлюднили в Херсонській ОВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху