Саксофоніст з Херсонщини здобув найвищу нагороду на міжнародному конкурсі в Італії.
Півфінал та фінал Міжнародного музичного конкурсу «GM NEXT» відбулись у Римі. За першість змагались найкращі молоді музиканти з різних країн.

Представник Генічеської громади Сінезій Горбовський отримав від журі максимальні 100 балів. Музиканта нагородили золотим дипломом.

Переможець також отримав грант на проведення сольного концерту у Брюсселі у музичному сезоні 2026-2027 років.
фото: оприлюднили в Херсонській ОВА



