Херсонські веслувальники боротимуться за олімпійські ліцензії

Херсонські веслувальники розпочинають боротьбу за Кубок світу та олімпійські ліцензії.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

В угорському місті Сегед стартував перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Одразу після цього, змагання продовжаться в німецькому Бранденбурзі, де в межах другого етапу проходитиме олімпійська кваліфікація.

До складу національної збірної України увійшли 22 найсильніші атлети, серед яких — два вихованці Херсонської школи вищої спортивної майстерності. Честь області та країни на міжнародній спортивній арені захищатимуть Олександр Сиромятников та Іван Білоус.

Олександр Сиромятников виступить у байдарці-одиночці на олімпійській дистанції 1000 метрів та неолімпійській дистанції 5000 метрів. Підготовку спортсмена забезпечили заслужені тренери України Станіслав Борейко, Ігор Нагаєв та Євген Баклан.

Іван Білоус змагатиметься у каное-одиночці на дистанції 200 метрів. До стартів його готували наставники — заслужені тренери Олександр Колибельніков та Максим Прокопенко.

фото: зі сторінки Херсонської ОВА та з відкритих джерел

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху