У Херсоні оптимізують маршрутну мережу

Коригування схеми руху та графіків проведуть з урахуванням реальної безпекової ситуації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Заступник міського голови Сергій Орєхов взяв участь у нараді під головуванням начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, де обговорили роботу громадського транспорту в умовах посилення дронового терору міста.

Головне завдання на сьогодні – максимально зберегти перевезення у місті, водночас убезпечивши пасажирів і водіїв.

За результатами наради напрацьовано низку рішень. Передусім щодо оптимізації маршрутної мережі – коригування схеми руху та графіків з урахуванням реальної безпекової ситуації. Наразі шукають ресурси задля забезпечення водіїв детекторами дронів для оперативного реагування на загрози.

Також на небезпечних відрізках планується зменшення кількості зупинок. Громадський транспорт буде брати та висаджувати пасажирів із зупинок, які мають поруч встановлені мобільні укриття, що можуть захистити пасажирів від дронових атак та уламків ворожих снарядів.

Окремим блоком обговорили роботу електротранспорту. Наразі рух тролейбусів тимчасово призупинено задля безпеки працівників депо та пасажирів.

Пошук додаткових рішень триває. Пріоритет незмінний — безпека херсонців.

фото: Херсонська МВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху