На Херсонщині засудили фінансистку-колаборантку

До 9 років ув’язнення на Херсонщині засудили фінансистку незаконного «референтного центру інспекції сільгоспнагляду».

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

За публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної прокуратури жительку регіону визнано винною у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Вироком суду їй призначено покарання – 9 років позбавлення волі. Також її позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та управління, місцевого самоврядування, органах, що надають публічні послуги, підприємствах та організаціях державної чи комунальної форми власності, строком на 10 років.

Прокурори у суді довели, що у вересні 2022 року 51-річна засуджена обійняла посаду так званого «начальника отдела – главного бухгалтера отдела планирования, экономики и финансов» у незаконно створеному «Референтном центре Инспекции сельхознадзора».

На посаді жінка вела документацію незаконної установи, планувала та забезпечувала фінансування та витрати, видавала працівникам зарплатню у рублях.

Вирок ухвалено заочно, строк засуджена відбуватиме після її затримання.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось УСБ України в Херсонській області.

фото: Херсонська обласна прокуратура

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху