В окупованих Олешках з’явився COVID-19

Про поширення коронавірусу в Олешках, які перебувають під контролем російських загарбників, проєкту Радіо Свобода “Новини Приазов’я” повідомив Олешківський міський голова Євген Рищук. Також, за його інформацією, після затоплення через підрив Каховської ГЕС в місті були випадки захворювання на гепатит А.
“На сьогодні в лікарні перебувають близько 70 пацієнтів, з них до 20-30 хворі ковідом. У нас ковід пішов у місто. Також є декілька людей з інфекційними захворюваннями після підтоплення”, – сказав Рищук.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Також він розповів, що окупаційна влада влаштувала вакцинацію населення в Олешках, ніби-то від гепатиту.

На фото – Олешки на момент підтоплення

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху