Забезпечила навчання на Херсонщині за освітніми стандартами рф – підозрюється «директорка» Дніпровської школи.
За процесуального керівництва Олешківської окружної прокуратури жительці регіону заочно повідомлено про підозру у впровадженні стандартів освіти та пособництві державі-агресору (ч. 3 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).
За даними слідства, 53-річна підозрювана у червні 2022 року обійняла посаду так званого «директора ГБОУ Херсонской области «Днепровская школа Белозерского муниципального округа». Цією співпрацею жінка підтримала створення на окупованій території мережі навчальних закладів, що працювали за стандартами освіти держави-агресора.
На посаді підозрювана затвердила «дорожню карту», яка регламентувала роботу школи. Організувала підготовку закладу до нового навчального року, провела набір технічного персоналу.
Забезпечила перехід освітнього процесу на російську мову, розповсюджувала російськомовні підручники. Набирала дітей для навчання у закладі, особисто спілкувалася з батьками, яким повідомляла, що заклад працюватиме виключно за програмами держави-агресора.
Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ ВП№1 ХРУП ГУНП в Херсонській області.
фото: Херсонська обласна прокуратура



