У Херсонському онкоцентрі відзвітували про витрати

Директорка Херсонського регіонального онкологічного центру Ірина Сокур представила звіт про використання коштів закладом у четвертому кварталі 2025 року.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

За її словами, для надання медичної допомоги онкохворим жителям області центр закупив обладнання та технічне оснащення на суму 23 мільйони гривень. Ще 12,8 мільйона гривень було спрямовано на придбання лікарських засобів і медичних виробів.

Крім того, за 5 тисяч гривень відремонтували один із кабінетів медзакладу. Також очікується постачання додаткового обладнання на суму майже 5 мільйонів гривень.

Керівниця онкоцентру повідомила і про плани на 2026 рік. Вони передбачають подальше оновлення матеріально-технічної бази закладу, зокрема закупівлю нового обладнання за підтримки Чеської Республіки.

Упродовж 12 місяців 2025 року в Херсонському регіональному онкологічному центрі пролікували майже 3 тисячі пацієнтів із Херсонської області.

Олександр Приходько,
фото з відкритих джерел

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху