Херсонщина розширює співпрацю для розвитку підземних лікарень

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін провів зустріч із програмним директором міжнародної гуманітарної організації «Project HOPE» Кейном Кортелліно та його командою.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Сторони обговорили подальшу реалізацію спільних ініціатив, серед яких — розвиток відділень екстреної медичної допомоги LMU+.

З 1 травня у двох медичних закладах області розпочато посилення роботи приймальних відділень. На цей проєкт передбачено грантові кошти у розмірі близько 2,3 млн грн на кожен заклад для підтримки медичних спеціалістів.

Важливими напрямками також визначено розширення стаціонарної реабілітаційної допомоги у підземних лікарнях та соціальну адаптацію ветеранів й учасників бойових дій. Учасники зустрічі розглянули можливості дооснащення відповідних відділень сучасним обладнанням та залучення благодійників до функціонування ветеранського простору.

фото: Херсонська ОВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху