Херсонщина отримала державну субвенцію на модернізацію харчоблоків у школах

Питання забезпечення з першого вересня безоплатного одноразового харчування в школах обговорили під час онлайн-наради під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Віктора Микити.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

За словами начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, на Херсонщині навчання відбувається в змішаному форматі у шести освітніх закладах.

“Ми створили належні санітарно-гігієнічні умови для організації харчування дітей в них. Адже держава виділила на це кошти. Маємо 8 нових проєктів модернізації харчоблоків у школах, які працюватимуть у змішаному форматі, на 3 з них вже отримали субвенцію з державного бюджету. Наразі для 293 учнів організоване безкоштовне гаряче харчування, ще – 373 дитини забезпечуються буфетною продукцією.” – зазначив Олександр Прокудін.

фото ілюстративне

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху