Питання забезпечення з першого вересня безоплатного одноразового харчування в школах обговорили під час онлайн-наради під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Віктора Микити.
За словами начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, на Херсонщині навчання відбувається в змішаному форматі у шести освітніх закладах.
“Ми створили належні санітарно-гігієнічні умови для організації харчування дітей в них. Адже держава виділила на це кошти. Маємо 8 нових проєктів модернізації харчоблоків у школах, які працюватимуть у змішаному форматі, на 3 з них вже отримали субвенцію з державного бюджету. Наразі для 293 учнів організоване безкоштовне гаряче харчування, ще – 373 дитини забезпечуються буфетною продукцією.” – зазначив Олександр Прокудін.
фото ілюстративне



