Для херсонців проведуть вебінар про відновлення документів

Громадська організація «Місто Сили» запрошує долучитися до вебінару «Цифрове відновлення: як отримати дублікати документів, витяги та довідки через “Дію” та онлайн-сервіси».

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Вебінар відбудеться 20 травня 2026 року о 15:00. Участь безкоштовна.

Під час вебінару учасники дізнаються:
🔹 як підготуватися до подачі заяв онлайн;
🔹 як користуватися КЕП та «Дія.Підпис»;
🔹 як повторно отримати документи через портал «Дія»;
🔹 як оформити витяги та довідки через державні реєстри;
🔹 як відновити документи про освіту;
🔹 чому документи можуть не відображатися у «Дії» та як це виправити.

Також учасники матимуть можливість поставити свої запитання та отримати консультації фахівця.

Спікерка: Любов Римша — юрисконсульт ГО «Місто Сили».

Реєстрація: https://forms.gle/snNKsTjnZ47oj9dk7

ілюстрація організаторів

 

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху