Громадська організація «Місто Сили» запрошує долучитися до вебінару «Цифрове відновлення: як отримати дублікати документів, витяги та довідки через “Дію” та онлайн-сервіси».
Вебінар відбудеться 20 травня 2026 року о 15:00. Участь безкоштовна.
Під час вебінару учасники дізнаються:
🔹 як підготуватися до подачі заяв онлайн;
🔹 як користуватися КЕП та «Дія.Підпис»;
🔹 як повторно отримати документи через портал «Дія»;
🔹 як оформити витяги та довідки через державні реєстри;
🔹 як відновити документи про освіту;
🔹 чому документи можуть не відображатися у «Дії» та як це виправити.
Також учасники матимуть можливість поставити свої запитання та отримати консультації фахівця.
Спікерка: Любов Римша — юрисконсульт ГО «Місто Сили».
Реєстрація: https://forms.gle/snNKsTjnZ47oj9dk7
ілюстрація організаторів



