Героїзм херсонських енергетиків

Героїзм херсонських енергетиків

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Фото опублікував голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.
“Ранок почався з ворожих обстрілів – через рашистів херсонці знову без світла. Енергетики відразу стали до роботи. Ці люди не зупиняються, коли летять російські снаряди. Вони борються з темрявою”, – написав він.

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху