Підозру отримав лікар-колаборант з Херсонщини

Про підозру в пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 ККУ) повідомлено колишньому лікарю Херсонської обласної лікарні. За даними слідства, у серпні 2022 року пішов на співпрацю з ворогом, ставши так званим «в.о. главного врача» захопленої окупантами «Алешковской центральной районной больницы». Колаборант переєстрував лікарню за російським законодавством, закликав медичперсонал до співпраці з окупантами, видавав зарплату у рублях, займався антиукраїнською пропагандою. Примушував працівників брати участь у проросійських заходах. За все це горе-медик і опинився під слідством.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Про підозру в пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 ККУ) повідомлено колишньому лікарю Херсонської обласної лікарні. За даними слідства, у серпні 2022 року він пішов на співпрацю з ворогом, ставши так званим «в.о. главного врача» захопленої окупантами «Алешковской центральной районной больницы». Колаборант переєстрував лікарню за російським законодавством, закликав медичперсонал до співпраці з окупантами, видавав зарплату у рублях, займався антиукраїнською пропагандою. Примушував працівників брати участь у проросійських заходах. За все це горе-медик і опинився під слідством.

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху