На Херсонщині щодня працює 26 бригад “екстренки”

На Херсонщині підбили підсумки роботи обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за минулий рік і перший квартал поточного року.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Лише за чотири місяці цього року диспетчери прийняли понад 23 тисячі звернень, а бригади «екстренки» здійснили понад 14 тисяч виїздів. Щодня на лінії працюють до 26 бригад, які попри ризики обслуговують від 150 до 200 викликів.

Робота медиків залишається вкрай небезпечною через цілеспрямовані атаки росіян. З початку повномасштабного вторгнення окупанти забрали життя шістьох працівників центру, а ще 73 фахівці отримали поранення різного ступеня тяжкості. Також через обстріли та дронові удари пошкоджено майже 70 автівок.

Наразі заклад забезпечений спецтранспортом завдяки підтримці Міністерства охорони здоров’я та міжнародних донорів.

Окремо йшлося й про безпеку персоналу, визначили подальші кроки у 2026 році для надання ефективної екстреної медичної допомоги населенню.

Також у планах — забезпечення бригад резервним зв’язком та розширення зони евакуації поранених жителів.

фото: Херсонська ОВА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху