Херсонським вибухотехнікам з розмінуванням допомогли рівненські кінологи

Поліцейські обстежували території під постійними обстрілами, в сорокаградусну спеку та в повній амуніції. Небезпека чатувала на кожному кроці, адже окупанти залишили після себе міни, боєприпаси, фрагменти ракет.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Поліцейським допомагали чотирилапі друзі – німецька вівчарка Воїн і бельгійська вівчарка Ахіл.
Воїн вже ніс службу на Київщині, а в Ахіла це було «бойове хрещення». Службові собаки виявляли вибухівку, боєприпаси в будинках, де раніше жили окупанти.

Найнебезпечнішою знахідкою виявилася частина російської ракети радянського зразка «Точка-У» з бойовою частиною у вигляді модифікованої авіаційної бомби. Її знайшли в полі неподалік одного з населених пунктів Чорнобаївської громади. Завдяки спільній злагодженій роботі поліцейських ракету успішно знешкодили максимально безпечно для жителів населеного пункту.

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху