Окупаційну “керівницю” села Щасливе засудили до 8 років тюрми

До 8 років позбавлення волі засудили «керівницю» села Щасливе, яка сприяла окупації та розселяла російських військових.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

За публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної прокуратури жительку регіону визнано винною у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Вироком суду їй призначено покарання – 8 років позбавлення волі. Також її позбавлено права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування та займатися діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг, строком на 15 років.

Прокурори у суді довели, що засуджена у липні 2023 року обійняла посаду так званого «начальника территориального управления с. Счастливое Алешкинского муниципального округу Херсонской области».

На цій посаді засуджена організовувала матеріально-технічне, правове та фінансове забезпечення діяльності «теруправління», підбирала кадри, призначала на посади, організовувала їхню роботу.

Організовувала масові спортивні та культурні заходи для популяризації рф. Забезпечувала російську паспортизацію населення та особисто агітувала отримувати документ країни-агресорки. Розселяла російських військових у будинки місцевих жителів, які виїхали з окупації. Публічно висловлювала підтримку діям незаконної адміністрації регіону.

Вирок ухвалено заочно, строк засуджена відбуватиме після її фактичного затримання.

фото: Херсонська обласна прокуратура

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху