Державі повернули землі нацпарку на Херсонщині

Прокуратура забезпечила повернення державі землі Національного природного парку «Кам’янська Січ».

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Бериславська окружна прокуратураХерсонської області забезпечила виконання судового рішення щодо повернення у державну власність земельної ділянки площею 9,9 га, яка входить до території Національного природного парку «Кам’янська Січ».

На виконання рішення суду, ухваленого за позовом прокуратури, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено запис про припинення права комунальної власності Милівської сільської ради на вказану земельну ділянку. Землю віднесено до державної власності у складі території національного природного парку.

Підставою для звернення до суду стали встановлені прокуратурою порушення вимог законодавства. З’ясовано, що у 2020 році земельну ділянку природно-заповідного фонду незаконно вилучили з постійного користування національного природного парку. Відповідне рішення ухвалив територіальний орган Держгеокадастру, яким змінено цільове призначення ділянки на землі сільськогосподарського призначення та передано її у комунальну власність.

З метою відновлення правового режиму земель природно-заповідного фонду прокуратура звернулася до суду.

Довідково. Національний природний парк «Кам’янська Січ» створено Указом Президента України у 2019 році з метою збереження природних комплексів степового Придніпров’я, що мають природоохоронне, наукове та рекреаційне значення.

фото: НПП «Кам’янська Січ»

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху