Делегація з Херсонщини взяла участь у форумі благодійних організацій Північно-східного регіону

Подія об’єднала представників неурядових гуманітарних організацій, благодійних фондів та волонтерських ініціатив, а також надавачів соціальних послуг, представники органів місцевого самоврядування з різних громад  та обласної влади з Харківської, Сумської й Херсонської областей.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

«Досвід роботи з благодійниками у проєктах, який ми отримали за час повномасштабної війни, зокрема психологічна, грошова допомога, безпечні дитячі простори та освітні проєкти, дозволяє предметно опрацьовувати актуальні питання у нашому регіоні», — розповів радник начальника Херсонської ОВА Олег Кулакевич.

Цей захід став платформою для обговорення координації зусиль з військовими адміністраціями та міжнародними організаціями. Також на форумі презентували кейси з психологічної допомоги, створення гарячих ліній, гуманітарного розмінування та підтримки малого бізнесу.

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху