На Херсонщині судитимуть окупаційного «міністра транспорту»

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно кримчанина за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Слідством встановлено, що у серпні 2023 року наказом так званого «губернатора» Херсонщини створено «Министерство транспорта и развития транспортной инфраструктуры». Цим же документом на посаду виконувача обов’язків «министра» призначено 44-річного обвинуваченого. У жовтні черговим наказом «посадовця» позбавили приставки «в.о.».

На посаді «министра» обвинувачений розподіляв обов’язки між своїми заступниками, затверджував статути, розробляв «державні завдання» установ, положення щодо функціонування структурних підрозділів, призначав та звільняв з посад співробітників. Виконував інші повноваження, які регламентуються законодавством держави-агресора та сприяє становленню окупаційного режиму.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі УСБ України в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

фото: Херсонська обласна прокуратура

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху