Судитимуть ще двох колаборантів із Херсонщини

На Херсонщині повідомили про підозру двом чоловікам, які обійняли керівні посади у так званому «міністерстві сільського господарства».

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!


За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури двом жителям регіону заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрювані 53-ох та 38-ми років у серпні 2022 року обійняли керівні посади у незаконно створеному «министерстве сельского хозяйства и рыболовства Херсонской области». Один став так званим «начальником отдела правовой экспертизы и судебной работы департамента правовой работы», інший – «начальником административно-хозяйственного отдела департамента административных работ».

На цих посадах чоловіки налагоджували роботу своїх відділів, керували підлеглими. Один забезпечував правовий супровід незаконного органу влади, представляв інтереси у судах та інших органах, що працюють за російським законодавством. Інший – забезпечував господарчу частину: від закупки канцелярії – до охорони та транспортної логістики.

Досудове розслідування здійснюється слідчими УСБ України в Херсонській області.

фото: Херсонська обласна прокуратура

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху