На Херсонщині судитимуть колаборанта з Білозерки

На Херсонщині судитимуть жителя Білозерки, який під час окупації очолив «відділ» у незаконній адміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя регіону за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідство встановило, що 56-річний обвинувачений у вересні 2022 року обійняв посаду так званого «начальника отдела молодежи, спорта и физической культуры ВГА Белозёрской поселковой громады».

На цій посаді чоловік планував та контролював роботу «відділу», підбирав кадри. Займався організацією масових спортивних, молодіжних заходів з урахуванням політики та інтересів держави-агресора на окупованій території.

Наразі обвинувачений перебуває у розшуку, його судитимуть заочно.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі УСБ України в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

фото: Херсонська обласна прокуратура

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху