На Херсонщині судитимуть жителя Білозерки, який під час окупації очолив «відділ» у незаконній адміністрації.
Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя регіону за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Слідство встановило, що 56-річний обвинувачений у вересні 2022 року обійняв посаду так званого «начальника отдела молодежи, спорта и физической культуры ВГА Белозёрской поселковой громады».
На цій посаді чоловік планував та контролював роботу «відділу», підбирав кадри. Займався організацією масових спортивних, молодіжних заходів з урахуванням політики та інтересів держави-агресора на окупованій території.
Наразі обвинувачений перебуває у розшуку, його судитимуть заочно.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі УСБ України в Херсонській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
фото: Херсонська обласна прокуратура



