У Великоолександрівській громаді відкрили фільтраційну станцію питної води

Жителі зможуть безкоштовно отримувати очищену питну воду.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Це є важливим кроком у покращенні системи життєзабезпечення населення прифронтових територій.

Новиною поділились у Бериславській райдержадміністрації.

Фільтраційну станцію у Великоолександрівській громаді встановили в межах благодійного Карітас Берислав УГКЦ за підтримки Caritas Ukraine та Уряду Норвегії, ініціатива якого спрямована на допомогу прифронтовим громадам.

Реалізація проєкту стала можливою в межах ініціативи «Гуманітарна допомога та відновлення життєзабезпечення на постраждалих від війни територіях України», що впроваджується за підтримки Caritas Norge.

Олена Пімєнова

фото: Бериславська РДА

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху