Дві херсонські спортсменки гідно представили місто на Чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.
Змагання, які проходили в Умані. стали важливим етапом відбору спортсменів для участі в міжнародних стартах.
Мішель Фесун, яка на змаганнях представляла Херсонську область та дитячо-юнацьку спортивну школу “Спартак” Херсонської міської ради, виборола 4 медалі. Завдяки успішному виступу спортсменка здобула право представляти Україну на чемпіонатах Європи та світу серед юніорів та молоді до 23 років.
Результати Мішель Фесун:
3 золоті медалі:
• К-1, 1 000 м
• К-1, 500 м
• К-4, 500 м
Срібна медаль:
• К-1, 200 м
Інша херсонська спортсменка — Анна Друсінова — також показала чудовий результат, виборовши 6 медалей:
2 золоті медалі:
• К-2, 1 000 м
• ХК-2 мікс, 500 м
Срібна медаль:
• К-1, 1 000 м
3 бронзові медалі:
• К-2, 500 м
• К-4, 500 м
• К-4, 200 м (олімпійська дисципліна).
Підготовкою спортсменок займалися тренери-викладачі Сергій Фесун та Олена Капінос.
фото: Веслування України



