Про «серію мінометних обстрілів по місту Каховка» повідомив окупаційний голова тамтешнього «муніципального округу» Павло Філіпчук. Назвав це «черговим актом терору з боку України».
«Під обстріл потрапила і громадська приймальня, – написав у своєму телеграм-каналі колаборант. – Саме вона була ціллю терористів. На ґанку адміністрації уламками поранило жінку. Жінка госпіталізована».
Філіпчук, якого не було у місті під час обстрілів, розказав про них пропагандистам з «ТАСС» з Генічеська, продемонструвавши фото того самого закривавленого ґанку.
Незабаром у мережі з’явилось і відео з місця обстрілу, яке змусило інших каховських колаборантів запідозрити Філіпчука практично у змові. Про «деталі, від яких кров стигне у жилах», повідомив опозиційний до «голови» окупаційний телеграм-канал «Каховскій Городской Бит». «На відеозаписах ми чітко бачимо: вхід у приміщення залитий кров’ю, але коли двері відкриваються, всередині крові немає! – написали колаборанти. – Поранена жінка стікала кров’ю під дверима громадської приймальні, і її туди, можливо, не пустили! Вчора у Каховці Філіпчука не було. Каховчани давно помітили: коли Філіпчук приїжджає, ворог обстріли не веде».
А далі – за логікою. Отож колаборант домовляється з тими, хто веде обстріли. З ЗСУ він це зробити не може. Отже Каховку обстрілюють росіяни. Хоча це і раніше було відомо.
Богдан СТРАЖАК.



