Фейк:У Києві створили графіті із написом «Зеленський — геть!»

У російських телеграм-каналах пишуть, що Києві нібито з’явилося графіті із зображенням Володимира Зеленського. Як «доказ» у повідомленнях додають фотографію стіни, на якій намальований Зеленський з петлею на шиї та написом «Зеля-геть!»

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Фактчекерами StopFake вдалося знайти локацію, де нібито намалювали таке граффіті. Це виявилася стіна приватного музею родини Якубовських у Києві, яку сфотографували з боку вулиці Олега Кошового.

Але на місці не виявилося схожого графіті, тобто фейкороби за допомогою спеціальних програм створили це графіті.

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху