Найнесподіваніше, що про ознаки голоду на лівому березі Херсонщини зізнаються самі ж окупанти. Зокрема, керівник окупаційного пропутінського руху «Народний фронт Херсонської області» Алєксандр Фомін навіть ціле відео зняв, в якому розповів наступне:
«До нас масово надходять звернення про те, що є проблеми з харчуванням і фінансуванням соціальних установ, а у деяких сільських соцустановах, маються на увазі будинки-інтернати, будинки престарілих, взагалі нічого немає!»

Окупант разом з помічниками об’їхав вказані у зверненнях організації. Окупаційний директор Каховського геріатричного інтернату Дмитро Боровик підтвердив, що у закладі немає ні грошей, ні поставок, додавши: «Абсолютно, з нового року». З продуктами, за його словами, допомагають лише небайдужі люди. А ще додав, що телефонував з проблемою у всі можливі гуманітарні організації.


Якийсь Максим Любов з назвою окупаційної посади «заступник директора Дніпровського будинку-інтернату» розповів на камеру, що заклад має проблеми з хлібом, який навіть змушені брати у військових. Договір з хлібозаводом на поставку хліба в інтернаті укласти не можуть, бо немає фінансування. Крім того, ще з минулого року у закладі не закриті борги за поставку медикаментів і пально-мастильних матеріалів. «Не знаю з чим це пов’язано, але фінансування кульгає», – «пом’якшив» сказане Максим Любов.

Тим часом у біосферному заповіднику «Асканія-Нова» голодують тварини. Про це несподівано дізналась «депутат Херсонської обласної думи» Тетяна Сиволонська.

«За сприяння «Єдиної Росії» у Херсонській області вона відвідала Каховський район, де особисто проконтролювала вантаження овочів – моркви і буряку, супроводила доставку і передачу овочів у заповідник для годівлі тварин», – написали у Телеграм «єдинороси».

Хотіли показати, як піклуються про тварин, а показали, що довели лівобережжя до гуманітарної катастрофи.
Борис ВИНОГРАДОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!