В Умані на Черкащині відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное. Участь у змаганнях взяли майже чотири сотні спортсменів. Нашу область представили шестеро вихованців Херсонської школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ «Спартак». Боротьба в акваторії озера Осташівка тривала п’ять днів. Спортсмени з Херсонщини показали гарний результат і здобули сім нагород – 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі.

Фесун Мішель посіла 1 місце в байдарці двійці та четвірці, 3 місце в байдарці одиночки на дистанції 500 м серед юніорок. Також веслувальниця виконала норматив майстра спорту України.
Білоус Іван – 1 місце в каное одиночці на дистанції 200 м, 2 місце в каное двійці (мікс) та 3 місце в каное двійці на дистанції 500 м.
Байрамов Тофіг – 3 місце в збірному екіпажі байдарки четвірки на дистанції 200 м
Фесун Мішель і Білоус Іван увійшли до складу національної збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи, який пройде 27-30 червня 2024 року у Словаччині та світу 17-21 липня 2024 року у Болгарії серед юніорів та молоді до 23 років.