На окупованій частині Херсонщини триває імітація будівництва. При цьому окупанти переслідують, як мінімум, дві цілі. Перша – пропагандистська. Показати росіянам, які, звісно ж, не можуть приїхати і самостійно пересвідчитись, що на «нових територіях» відновлюється життя.

Другою ціллю окупантів та їх прислужників на Херсонщині є «освоєння» коштів бюджету РФ, які виділяються на будівництво. Тому і «ремонтуються» об’єкти, які ремонту зовсім не потребують.

Наприклад, багатостраждальна Генічеська школа № 3, яку розібрали майже до цурки, а «зібрати» назад ніяк не можуть. Така ж доля спіткала і Генічеську санаторно-курортну школу-інтернат, яку повністю обідрали зсередини, ще і нові металопластикові вікна через одне повитягали. «Всього на ремонт школи-інтернату виділено близько 30 мільйонів рублів», – повідомляє окупаційний телеграм-канал «Геническ». Сальдо і похлібцям мало б вистачити…

Але «губернатору» все мало. «За моїм проханням уповноважений з прав людини у Херсонській області Сергій Георгієв перевірив роботу Володимиро-Іллінського геріатричного пансіонату у Новотроїцькому районі, – повідомив Сальдо у Телеграм. – …Є і проблеми: споруда не бачила ремонту декілька десятиліть і потребує оновлення матеріально-технічної бази».

Тим часом у Чкаловому того ж Новотроїцького «муніципального округу» «оновлюється матеріально-технічна база» окупаційної школи. Там спеціалісти з «шефської» Адигеї складають (бо «будують» – не скажеш) з сендвіч-панелей спорткомплекс. Оскільки у школі є великий спортзал, а у селі функціонує спортшкола, привласнення мільйонів, виділених на «будівництво», є головним призначенням «карткового будиночку».

Богдан СТРАЖАК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!