Про те, що «голова Каланчацького округу Петро Мустіянович планує розвивати у селі Хорли курортну зону і відкрити федеральний курорт», повідомило окупаційне «Херсонское агентство новостей».

«Тут є місця дуже хороші, і тому ми будемо старатись їх розвивати, щоб Хорли звучав на рівні таких визнаних курортів, які є у Росії», – розповів окупант пропагандистам.

Слід зазначити, що ідея Мустіяновича – не нова. Ще рік тому до так званого п’ятого міжнародного маркетингового конкурсу PROБренд, який проходив у РФ, окупаційна Каланчацька адміністрація надала проект «перетворення» Хорлів на «федеральний цілорічний морський курорт». Авторами проекту було заявлено керівництво цієї адміністрації – Петра Мустіяновича, Сергія Запускалова і Михайла Сердобова. «У рамках виконання доручення» Путіна пропонувалось створити на курорті «федеральні» санаторний центр відновлювальної медицини, багатопрофільну базу малих морських суден і ресурсний центр підготовки кадрів для індустрії туризму та гостинності. Відеопрезентація проекту з постійними заклинаннями про те, що Хорли – «це Росія», і досі є на YouTube.

Минув рік. Навіть, трохи більше. Що з заявленого зроблено? Нічого. Щоправда, і «апетити» Мустіяновича поменшали. Тепер він заявляє, що «для цього активно залучаються інвестори. На пляжі встановлено сцену, і тепер тут функціонує літній кінотеатр. Найближчим часом на півострові з’являться три баскетбольні майданчики».Таким чином, сцена на малолюдному пляжі Хорлів стала єдиним, на що спромоглись окупанти. Вони б і її не встановлювали, аби не головне призначення цієї споруди – пропаганда. Майже щотижня з неї лунають пісні типу «Матушка-земля, ой, белая берёзонька. Для меня – Святая Русь, для других – занозонька» (у Росії це наразі – хіт), а мікрофон до рук беруть не лише місцеві колаборанти від культури, а і непрохані гості з Саранська та Москви. І навіть з Сибіру вже були – до Дня молоді там виступала «мегаталановита» (за визначенням колаборантів з окупаційної адміністрації) переможниця конкурсу «Голос Сибіру» Єкатєріна Балагура. «У репертуарі співачки – і авторські твори, і шансон, і популярна естрада, – повідомляв про концерт окупаційний телеканал «Таврия». – Але найбільший відгук у слухача викликали саме патріотичні пісні».І схоже, що на сцені окупанти у своєму прагненні до створення «федерального курорту» і зупиняться. У Хорлах і без того – купа проблем, які вони навіть не збираються вирішувати. Ось, наприклад, як окупаційна адміністрація повідомила про недавню роботу у селі «мобільної приймальні губернатора»: «Головними темами звернень стали питання, які стосуються пенсійного забезпечення, надання якісної медичної допомоги, забезпечення адекватної транспортної інфраструктури в окрузі і підвищення якості та доступності мобільного зв’язку та інтернету для місцевого населення». Якщо у місцевих стільки проблем, то скільки їх буде у курортників, важко і уявити!

Борис ВИНОГРАДОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!