В Олімпійських іграх, які офіційно відкрилися 26 липня і триватимуть до 11 серпня, до складу національної збірної команди України увійшла спортсменка зі Скадовська, нині окупованого міста Херсонської області, – майстриня спорту, дворазова володарка Кубку світу та чемпіонка Європи Катерина Дудченко.

Про це повідомляє ХОДА.

Експерти оцінюють Катерину як дуже сильну спортсменку. Торік вона виборола перше місце на Кубку світу з академічної греблі у Загребі (Хорватія) та перше місце – на Чемпіонаті Європи з академічної греблі у Бледі (Словенія). Тож вже зараз Катерину вважають українською зіркою академічного веслування. Шлях до участі в Олімпійських іграх у Парижі Катерині відкрила її перемога у складі екіпажу четвірки парної на Кубку світу (дистанція 2000 м). Здобуте «золото» дало їй право на отримання ліцензії на участь в Олімпіаді-2024. І вже стало відомо, що українська жіноча парна четвірка з академічного веслування, в якій перебуває скадовчанка Катерина Дудченко, – вийшла до фіналу Олімпійських ігор у Парижі. У кваліфікаційному заїзді наші дівчата вибороли друге місце, поступившись команді з Нідерландів. Фінальне змагання відбудеться вже у середу, 31 липня, тож вболіваймо за нашу землячку зі Скадовська Катерину Дудченко та всю українську команду з академічної греблі.