Нещодавно на Генічеському головпоштамті з’явилося оголошення про приймання посилок і листів. Коли наші читачі поцікавились у працівниць пошти, куди можна відправити кореспонденцію, почули: в будь-яку точку росії, але через Крим.

Ситуація прояснилася з публікацією оголошення «федерального государственного унитарного предприятия «Почта Крыма» на телеграм-каналі окупаційної адміністрації Каховки. Невизнаний оператор поштового зв’язку, який діє у тимчасово окупованому Криму, повідомляє, що віднині займатиметься обміном поштовими відправленнями з територіями Херсонської і Запорізької областей.

Працівники окупаційної пошти Криму пояснюють, що посилки у населені пункти, де є діюче поштове відділення, на тимчасово окупованих територіях двох областей можна пересилати з росії. Але фактичну адресу доставки треба вказувати лише після зазначення адреси у Сімферополі. Спочатку посилка прямуватиме туди. Відправлення у Херсонську область спочатку отримуватимуть за адресою: Сімферополь, а/с № 6. Для Запорізької – № 5.

Ті самі адреси діють при відправці посилок з окупованих територій на росію.

«Почта Крыма» дозволяє відправляти рукописи, фотографії, малоцінні друковані видання, засоби особистої гігієни, текстильні речі, продукти тривалого зберігання. Що робитимуть з посилками у Сімферополі, лишається лише здогадуватись.

Борис ВИНОГРАДОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!