«Ну, де той «Хаймарс», коли він так потрібен?!» – так і хочеться вигукнути, споглядаючи фотозвіти з навчання учасників попереднього голосування від «єдіной росії» у Генічеську. Всіх більш-менш відомих колаборантів окупанти зібрали в одному місці – художньому салоні центру культури і дозвілля Генічеської міської ради. Навіть один постріл міг стати надрезультативним…

Проходили навчання у, як назвали захід пропагандисти, «вищій партійній школі» (відчуваєте, як нафталіном засмерділо?) каховський гауляйтер павло філіпчук, чаплинський – олександр хлюстов, колаборанти з Генічеської «військово-цивільної адміністрації» олександр пінаєв і віктор разумний, їх начальниця олена терських, пропагандистка з телеканалу «Таврия» юлія сіпко, її колега сєрафім іванов, самопроголошена ректорка фейкового «Хєрсонского тєхніческого унівєрсітєта» галина райко, начальник Генічеського міжрайонного управління водного господарства володимир косов, керівник обласної організації «бойове братство» ігор телегін, нинішня і колишній гауляйтери Новотроїцького євгенія кузьменко і юрій бочко відповідно та інші.

Вчив їх директор «вищої партійної школи» і заступник керівника центрального виконкому «єдіной росії» роман романов, який серед іншого сказав, що дуже важливо, аби кандидати «розділяли наші цінності, знали наші орієнтири». Зрозуміло, що мова про гроші. Але ті іудині срібняки ще стануть кістками у їхніх горлянках!

Богдан СТРАЖАК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!