У зв’язку з пошкодженням Чонгарського мосту ракетами автобусні рейси «Джанкой-Мелітополь» і «Джанкой-Генічеськ» тепер відбуватимуться через Красноперекопськ і Армянськ. Збільшиться довжина шляху і тривалість подорожі, але вартість квитків залишиться такою ж: 600 рублів до Генічеська і 950 – до Мелітополя. Про це пропагандистам з «Вести Крым» заявив окупаційний начальник Джанкойської мережі автостанцій володимир ткаченко. При цьому жодного автобуса з Криму після «інциденту» з мостом у Генічеську ще не бачили.

Тим часом депутат держдуми рф від республіки Крим михайло шеремет заявив, що за удари ракетами по мосту на Чонгарі має відповісти… Великобританія. Бо, цитата, «цивільна інфраструктура на межі Криму зруйнована ракетами, цілеспрямовано поставленими Великобританією для підтримки військового злочинця і терориста Зеленського. Тому британські власті повинні відповісти за свої вчинки і санкціонування удару по межі Криму».

У відповідь ткаченко пропонує закрити англійські дипломатичні представництва на росії, а ще ввести проти Великобританії… нові санкції. Та навряд чи це злякає наших союзників.

Богдан СТРАЖАК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!