За повідомленням окупаційного мнс Херсонщини, станом на 30 листопада електропостачання було відсутнє у 12 населених пунктах повністю, у 13 – частково. Без електрики залишались 343 абонента (3090 людей).
«Винних» у тому, що через кілька днів після урагану в оселях жителів лівобережжя немає світла, окупанти відразу знайшли. Брехливий сальдо тут же написав у соцмережах, що «ремонтні роботи ускладнюються через обстріли з боку збройних формувань київського режиму». Хоча світла не було, наприклад, в Іванівці і Нижніх Сірогозах, куди з обстрілами ніяк не дістати.
У Нижніх Сірогозах, за словами окупаційного голови «муніципального округу» владислава нікітенка, було завалено декілька електроопор і порвані лінії електропередачі.
«Через ураган, через те, що дощ перейшов в ожеледицю, відключились лінії 35 кіловольт (це – основні лінії енергозабезпечення району), відключились підстанції 35 × 10 кіловольт, до цього встигли відключитись лінії по 0,4 кіловольта», – розповів пропагандистам заступник головного інженера окупаційного Іванівського РЕЗ. І додав, що ремонт відбувся б швидше, якби спеціалістам вистачало транспорту. Враховуючи, що його з Іванівки евакуювати не встигли, куди поділись машини, відомо лише окупантам.
Борис ВИНОГРАДОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!