Внаслідок обстрілу Херсона рашистами 23 грудня постраждала молода родина Кулжинських. Прямо у їхню квартиру потрапила ракета.

Шестирічна Аліса та її мама Юлія отримали тяжкі поранення. Виносив дівчат з-під завалів квартири батько дівчинки Костянтин. Він зумів витягнути своїх рідних з-під уламків і передати швидкій, що приїхала. Зараз дитина перебуває у реанімації Херсонської обласної лікарні з множинними травмами. Мама Аліси, Юлія, також має політравми.

“Я подивився на дружину – вона була вся в крові. Її оглянули, але зовні ран не було. Вже в лікарні з’ясувалося, що у Юлі перелом п’яти ребер і лопатки, рвана рана на голові. У мене тільки поріз на голові. А в Аліси травмована ліва частина голови, роздроблено ліве вухо і вибито ліве око. Також відкритий перелом на лівому мізинці, перелом лівої ноги та проникаюче поранення на правій, ще щось із плечем, але дивитися його будуть пізніше”, – описує Костянтин.

Поки що лікарі прогнозів не дають. В Аліси операція тривала шість годин. Після цього хірург сказав, що лікарі змогли зібрати роздроблене вушко; як воно приживеться, покаже час. 25 грудня офтальмолог, який приїхав до дитячої обласної лікарні, зробив дівчинці другу операцію на лівому оці.

Лікарі пообіцяли, що згодом дитині можна буде поставити замість ока протез. А внутрішнє вухо у неї чує. За словами анестезіолога, дівчинка втратила багато крові. Стан Аліси вдалося стабілізувати, і у вівторок, 27 грудня, разом із татом її відправлять в Охматдит до Києва. Це буде саме день її народження, їй виповниться 7 років.

Юлю ж переводять до Миколаєва на лікування. Поки вона була у Херсоні, в обласну лікарню “прилетів” російський снаряд, розірвався просто біля корпусу. Це дуже налякало жінку, оскільки лежить вона поруч із вікном, а встати поки що не може. На неї також чекає довге лікування.

Допомогти сім’ї можна, переказавши кошти на банківські картки:

ПриватБанк, номер картки батька 5169360001704182 КУЛЖИНСЬКИЙ КОСТЯНТИН РОМАНОВИЧ,

Монобанк 5375 4112 0369 6229.

Номер картки мами 5355 2800 0170 2941 КУЛЖИНСЬКА ЮЛІЯ ДМИТРІВНА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!