У мережі показали, як нині виглядає готельно-розважальний комплекс у Генічеській Гірці на Арабатській Стрілці «PapaDeMore». У минулі мирні роки це було дуже популярне не лише серед жителів області, а й України у цілому місце відпочинку.
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-12_15-53-35-854.jpg)
Комплекс мав 4 басейни (2 з підігрівом води), аквапарк, професійний тенісний корт, луна-парк, кінотеатр, супермаркет, майданчики для спортивних ігор, більярдну, конференц-зал і навіть концерт-хол. На сцені останнього виступали «Бумбокс», «Open Kids», «MOZGI», «Dzidzio», «Время и стекло», Настя Каменських, Артем Пивоваров та інші популярні виконавці. А ще там проводили конкурси краси для дітей, а стендапери «обкатували» нові програми. У люксових готельних номерах відпочивали знаменитості: від фотомоделі і дружини харківського олігарха Марини Ярославської до телеведучої Соломії Вітвіцької…
![](https://newdayua.net/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-12_15-53-35-988.jpg)
Цьогоріч через, як люблять говорити рашисти, «известные обстоятельства» курортного сезону на Арабатській Стрілці не було. Нині «PapaDeMore» стоїть пусткою. Ворота на пляж заржавіли, роздягальні покосились, фарба на них і паркані злущилась. На колись упорядкованому пляжі вітер хитає залишки сухих бур’янів. І лише іноді таку апокаліптичну картину пожвавлюють поодинокі місцеві мешканці, які виходять на берег, аби подихати морським повітрям.
Борис ВИНОГРАДОВ.