«Після того, як пішла Україна, вона залишила після себе дуже великий спадок сміття», – розповіла пропагандистам окупаційного телеграм-каналу «Главное в Скадовске» прес-секретарка окупаційного міністерства природніх ресурсів, екології і рибальства Херсонської області катерина шишатська. Раніше, нагадаємо, окупанти вже скаржились, що їм у вкрай поганому стані залишили електромережі.
Чи насправді сміття у населених пунктах лівобережжя є спадком України? Місцеві жителі кажуть, що ні, а якраз навпаки – непотріб, який є навіть на центральних вулицях, з’явився після приходу окупантів. І справді, бомжі у центрі Генічеська (NewDay ua писав про це) до окупації не жили, шматки шиферу по місту не валялись. А як запевняють місцеві, такі сліди «шторму століття» не прибрали навіть на площі перед будівлею Генічеської райдержадміністрації.
Така ж ситуація і у сусідній Новоолексіївці, де, як пишуть у соцмережах місцеві мешканці, купи сміття і глибокі калюжі на кожному кроці. Навіть, на ринку у центрі селища.
Нічого, все це прибереться. Але спочатку треба прибрати «сміття», яке припхалось до нас з московських боліт.
Борис ВИНОГРАДОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!