Насиченим і переможним видався минулий тиждень для вихованки відділення плавання Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Анастасії Дитяткової. 23 березня в м. Обухів відбулися чемпіонат Київської області з плавання та ІІ етап Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з порушеннями слуху. На цих стартах Анастасія виборола золоті нагороди на дистанціях 100 м вільним стилем та 100 м на спині, а на дистанції 100м батерфляєм взяла участь поза конкурсом, де була також неперевершеною. І вже 25 березня дівчина показала новий успішний результат. У басейні спорткомплексу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулись змагання з плавання «Веселий дельфін» серед дітей різних вікових груп. Наша спортсменка виборола золото на дистанціях 50 м на спині, 100 м комплексним плаванням, 50 м батерфляєм та 50 м вільним стилем.

А 30 березня у Броварах відбувся Відкритий чемпіонат Києва, де Анастасія теж здобула золоту медаль. Знай наших!