17-23 квітня в італійському Єзоло відбувся чемпіонат Європи з Таеквон-до ІТФ. У змаганнях взяли участь 733 спортсмена з 31 країни. Збірну України представили 178 спортсменів, і в командному заліку вона посіла друге місце.

Чималий внесок у результат зробили спортсменки з Херсонщини. Так, каховчанка Аліна Немерець виборола срібну медаль у спарингу.

На змаганнях її підтримувала Заслужений тренер України Мадонна Баранова, і, до речі, не тільки її. Свого часу наставниця тренувала Анастасію Семенову. Херсонська спортсменка на цих змаганнях стала бронзовою призеркою.

Зараз Настя мешкає у Вінниці. NewDay ua дівчина розповіла, що до чемпіонату Європи її готували два тренера – з Херсона і Вінниці. Голова клубу «Кобуксон» Дмитро Афанасьєв, який останніми роками був наставником спортсменки, зараз є інструктором навчального центру командування ТрО. Телефоном Анастасія знімала відео зі своїх тренувань і відправляла йому. Безпосередньо ж у вінницькому спортзалі з Настею займався тренер Олег Барчишин.